Неділя, 14.08.2022, 14:35
Історія та гуманітарні дисципліни
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайтуQBN.com.ua
Головна » Статті » Історія України » Сучасність

Заява Президента України від 3 вересня 2008 року
Заява Президента України від 3 вересня 2008 року
Вчорашні події припинили діяльність коаліції. Причина - боротьба за владу, цинічна і жорстока.

Вчора сталася не рядова подія і не технічне голосування - це момент істини. Для кожного і для країни.

У ВРУ де-факто утворилася нова коаліція. БЮТ пішов на союз з ПРУ та комуністами. В основі цього утворення не українські і не державні інтереси. Більшість зраджена цим союзом.

Безумовно розвал коаліції був добре спланованою подією. НУНС не зміг провести засідання коаліційної ради і визначити спільні позиції не вдалися через БЮТ.

Депутати не знайшли мужности на адекватну заяву по Грузії. Це виклик нам усім, це приниження для України.

Але навіть і це не головне. Понад це - розпочався переворот. Прийнято антиукраїнські рішення, антидержавні. Відновлено антиконституційний закон про уряд.
Це - диктатура прем'єра.

Зміни до закону про КМУ унеможливлюють оскарження неконституційних рішень уряду. Уряд стає поза контролем, руйнується баланс влади.

Була безліч обіцянок про скасування недоторканости, пільг - нічого не зроблено, але і цього замало. Вчора наділили себе повноваженнями слідчих і судів. Вони хочуть привласнити СБУ?

Я запитую у них - у цьому полягає ваш конструктив? Цього від вас чекають люди? Ні.

Безумовно все це буде мною заветовано.

Три роки поспіль парламентарі воюють за владу в Україні. Я ініцюював у 2007 вибори у відповідь на змову і корупцію. Я послідовно дбав про об'єднання демсил.

Як глава держави я був зацікавлений у роботі ради і уряду. Саме тому попри все двічі вносив кандидатуру Тимошенко на посаду прем'єр-міністра. Мною керувала воля українців.

Я оберігав коаліцію і уряд від помилок, але лише частка моїх пропозицій була адекватна сприйнята.

Вони роблять чесні очі на публіці, Але за спиною - корисливі рішення.

Дуже мало законів прийнято з передбачених коал.угодою. Оце їхня ефективність. Домінували інші інтереси за шторою.

Тендерна палата була ліквідована лише під примусом. А досьогодні - ручний порядок урядом здійснюється. Нема закону про владу на місцях. Не прийнято реформу судочинства і закони по боротьбі з корупцією

Жодного закону про ринок землі. Нема реформи війська, фінансів не виділено. Фінансування війська зменшується. Нема уваги до середньоьго класу. Це все демонструє неадекватне відношення уряду.

Натомість виконали особисті завдання - кілька спроб в обхід Конституції змінити керівництво ФДМ, розпродати стратегічні об'єкти, розпочати новий розподіл власности, розадати пільги, гроші, землю. Наслідки відчують всі - найвища інфляція. 34% на рік.

Непрофесійний підхід, популізм. За це розраховується нація. Бідні страждають найбільше. Немає податку гірше за інфляцію.
Мої вимоги - захистити від інфляції - проігноровані.

Учора стало на свої місця. Створено новий блок БЮТ, ПРУ та комуністів. Неприродній союз. Це добре відома практика, її використала попередня опозиція для захоплення влади. Цей союз поховав дембільшість.

Але ситуація не безнадійна. Громадяни мають побачити - де лінія державна, де політика продажна, зрада, проти цілісности і суверенітету країни та євроінтеграції.

Особливо підкреслюю - державна лінія буде мною дотримана, не зважаючи на жодні союзи.

Останнє - з правової точки зору це формальний початок для нової коаліції. Якщо протягом терміну, передбаченого в Конституції, не буде створено коаліції, я розпущу парламент і будуть нові дострокові вибори.
03.09.2008 13:22

Категорія: Сучасність | Додав: chilly (09.10.2008)

Як качати з сайту


[ Повідомити про посилання, що не працює

Права на усі матеріали належать іх власникам. Матеріали преставлені лише з ознайомчєю метою. Заванташивши матеріал Ви несете повну відповідальність за його подальше використання. Якщо Ви є автором матеріалом і вважаєте, що розповсюдження матеріалу порушує Ваші авторські права, будь ласка, зв'яжіться з адміністрацією за адресою ukrhist@meta.ua


У зв`язку з закриттям сервісу megaupload.com , та арештом його засновників частина матерійалу може бути недоступна. Просимо вибачення за тимчасові незручності. Подробніше

Переглядів: 1140
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту
Статистика
Locations of visitors to this page

IP


каталог сайтівОнлайн усього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2022